Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
15.05 13:37 - Щастието не е в парите???
Автор: netmonster Категория: Други   
Прочетен: 2367 Коментари: 1 Гласове:
6


Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
Преди няколко години, учени от Кения решили да си направят експеримент.
На случаен принцип избрали 6000 бедни семейства.
Раздели ли ги на 3 групи.
Първата група всяко семейство получавало по 500 $ на месец .
Втората група получавала безплатни консултации с психолози и "коучове" - за справяне със стреса, мотивация, професионално ариентация и т.н.
Третата група получавала - един месец 500$ другия месец консултации.

След година се оказало :

Най-щастливи били семействата от първата група. Втората група били не толкова щастливи. А третата група - нямало изменение в самочувствието.

Какъв е изводът: Колкото и да ви обработват психолози и "коучове", нямате ли кинти, все ще сте в депресия.



Гласувай:
6



1. shtaparov - Не е лъжа наистина- ако се случи о...
15.05 14:30
Не е лъжа наистина- ако се случи отнякъде да "капне", веднага ти идва прилив на настроение и енергия!
цитирай
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене

За този блог
Автор: netmonster
Категория: Други
Прочетен: 190164
Постинги: 37
Коментари: 105
Гласове: 68
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930